alert("کانال تک رمان به سايت من خوش آمديد") شکنجه مرزبانان ایرانی توسط طالبان
close
خرید هاست افزونه وردپرس
loading...
سرویس سایت سایت آبتین بلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

دانلود ناین

دانلود سریال عاشقانه

برای حمایت از ما روی تبلیغات زیر کلیک کنید

فقط 1 ثانیه

http://s9.picofile.com/content/images/download_button.gif

مرزبان ایرانی در شکنجه طالبان - آپارات

www.aparat.com/v/OMwhj/مرزبان_ایرانی_در_شکنجه_طالبان
۸ تیر ۱۳۹۶
مرزبان ایرانی در شکنجه طالبان مرزبان , ایران , طالبان , مهران نعمتی. ... درآمده و شکنجه می شود یک سرباز دولتی افغانستان است که توسط گروه طالبان در ...

آپارات - سرباز افغان شکنجه

www.aparat.com/result/سرباز_افغان_شکنجه
شکنجه سرباز افغان به دست طالبان · هرات:AFG ... فیلم شکنجه یک سرباز ایرانی در افغانستان ... شکنجه و کتک زدن وحشیانه زن افغان توسط مزدوران طالبان! سوار طوفان.
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - فیلم جنجالی شکنجه سرباز مرزبان ایرانی توسط اتباع افغانی دفتر ... دولتی افغانستان است که در سال ۹۱ توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.

واکنش ناجا به فیلم شکنجه یک سرباز ایرانی در افغانستان ...

www.rokna.ir/.../277717-واکنش-ناجا-به-فیلم-شکنجه-یک-سرباز-ایرانی-در-افغانس...
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ... اسارت و شکنجه یک سرباز ایرانی توسط نیروهای افغانی بود واکنش نشان داد. ... و شکنجه می شود یک سرباز دولتی افغانستان است که توسط گروه طالبان در دی ماه ... سبز است و این در حالی است که رنگ لباس مرزبانان ایرانی خاکی است.
۱۰ ساعت پیش - شکنجه مرزبانان ایرانی توسط طالبان ! / افغانیه از خدا بی خبر مرزبان ایرانی رو گرفته. ببینید باهاش چیکار میکنه..انقدر پخش کنید تا مردم به این ...

واکنش ناجا به انتشار فیلم شکنجه یک سرباز - ایسنا

www.isna.ir/news/96041104520/واکنش-ناجا-به-انتشار-فیلم-شکنجه-یک-سرباز
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان شکنجه مرزبانان ایرانی، دفتر ... افغانستان است که در سال 91 توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان شکنجه مرزبانان ایرانی، دفتر ... افغانستان است که در سال 91 توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.
۹ تیر ۱۳۹۶ - shokaran59مرزبان ایرانی که توسط افغانی ها اسیرشده ومورد شکنجه قرار ... خود افغانستان مردم بومی افغانستان فعللا دارن باخود طالبان و تروریستها ...
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - فیلم جنجالی شکنجه سرباز مرزبان ایرانی توسط اتباع افغانی ... دولتی افغانستان است که داخل سال ۹۱ توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.
۱۰ تیر ۱۳۹۶ - در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان شکنجه مرزبانان ایرانی، دفتر ... افغانستان است که در سال 91 توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - واکنش ناجا به فیلم شکنجه یک سرباز ایرانی در افغانستان +فیلم - رکنا. ... اسارت درآمده و شکنجه می شود یک سرباز دولتی افغانستان است که توسط گروه طالبان در ... سبز است و این در حالی است که رنگ لباس مرزبانان ایرانی خاکی است.
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - دفتر سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، روز یکشنبه فیلمی را که با عنوان شکنجه یک مرزبان ایرانی توسط گروه طالبان منتشر شده، ...

فیلم جنجالی شکنجه سرباز مرزبان ایرانی توسط اتباع ... - ...

viralfa1.xyz/search/?...فیلم%20جنجالی%20شکنجه%20سرباز%20مرزبان%20ایرانی...
فيلم جنجالي شکنجه سرباز مرزبان ايراني توسط اتباع افغاني فيلم جنجالي شکنجه ... که توسط گروه طالبان در دی ماه سال ۹۱ بازداشت شده و مورد شکنجه قرار گرفته بود.

کلیپ شکنجه نیروی انتظامی توسط طالبان

https://norva.ir/search/?q=کلیپ+شکنجه+نیروی+انتظامی+توسط+طالبان
کلیپ شکنجه نیروی انتظامی توسط طالبان ... فیلم جنجالی شکنجه سرباز مرزبان ایرانی توسط اتباع افغانی. 1-7-2017 اخبار برترینا 110. فیلم جنجالی شکنجه ...

فیلم جنجالی شکنجه سرباز مرزبان ایرانی توسط ... - مجله ...

https://norva.ir/search/?...فیلم%20جنجالی%20شکنجه%20سرباز%20مرزبان%20ایرا...
فيلم جنجالي شکنجه سرباز مرزبان ايراني توسط اتباع افغاني فيلم جنجالي شکنجه ... دولتی افغانستان است که در سال ۹۱ توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ماجرای شکنجه سرباز مرزبان ایرانی توسط اتباع افغانی +فیلم ماجرای شکنجه ... افغانستان است که در سال ۹۱ توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.

فیلم شکنجه مرزبان ربوده شده توسط داعش زاهدان - مجله تفریحی ...

https://fisht.ir/search/?q=فیلم+شکنجه+مرزبان+ربوده+شده+توسط+داعش+زاهدان
فیلم جنجالی شکنجه سرباز مرزبان ایرانی توسط اتباع افغانی ... مربوط به یک سرباز دولتی افغانستان است که در سال ۹۱ توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.

جمشید دانایی‌فر - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/جمشید_دانایی‌فر
اقدام گروه جیش العدل در اسارت مرزبانان ایرانی با محکومیت گسترده در داخل و خارج ایران مواجه شد. ... جمشید دانایی‌فر توسط گروه جیش‌العدل در سال ۱۳۹۳ کشته شد. ... را به تلافی مرگ یکی از نزدیکان اعضای گروه خود در زندانی داخل ایران که زیر شکنجه کشته ...

واکنش ناجا به انتشار فیلم شکنجه یک سرباز - میهن مگ

https://mihanmag.com/post/.../واکنش_ناجا_به_انتشار_فیلم_شکنجه_یک_سرباز
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان شکنجه مرزبانان ایرانی، دفتر ... افغانستان است که در سال 91 توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.

توضیحات پلیس درباره ویدئو اسارت و شکنجه یک سرباز | ...

karajrasa.ir/توضیحات-پلیس-درباره-ویدئو-اسارت-و-شکنج/
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ... استتار سبز است و این در حالی است که رنگ لباس مرزبانان ایرانی خاکی است. ... درآمده و شکنجه می شود یک سرباز دولتی افغانستان است که توسط گروه طالبان ... برجسب ها » افغانستان, شکنجه یک سرباز ایرانی توسط نیروهای افغانی, ...

فیلم جنجالی شکنجه سرباز مرزبان ایرانی توسط اتباع ...

finche.ir/tag/?q=فیلم+جنجالی+شکنجه+سرباز+مرزبان+ایرانی+توسط+اتباع...
دفتر سخنگوی ناجا در توضیح خود اضافه کرد: این سرباز ايراني نیست بلکه یک سرباز دولتی افغانستان است که توسط طالبان حدود دی ماه سال ۹۱ بازداشت و شکنجه شد.

ماجرای فیلم شکنجه سربازان مرزبانی ایران

ruzkhabar.ir/ماجرای-فیلم-شکنجه-سربازان-مرزبانی-ایر.html
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - تو پی انتشار فیلمی تو فضای مجازی در کنار عنوان شکنجه مرزبانان ایرانی، دفتر ... سرباز دولتی افغانستان اند که تو سال ۹۱ توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده اند. ... برچسب‌ها: اخبار اجتماعی فیلم شکنجه مرزبانان ایرانی گروه طالبان.

واکنش ناجا به انتشار فیلم شکنجه یک سرباز - ایسنا | خبر ...

khabarfarsi.com/u/40897838
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان شکنجه مرزبانان ایرانی، دفتر ... ایرانی نیست بلکه یک سرباز دولتی افغانستان است که توسط طالبان ...
۱۰ تیر ۱۳۹۶ - فیلم جنجالی شکنجه سرباز مرزبان ایرانی توسط اتباع افغانی شکنجه سرباز ... افغانستان است که در سال ۹۱ توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.
مرتضی ابراهیمی، یک نوجوان افغان که توسط مسوولین ایرانی در نزدیکی مرز ترکیه در ... را از این نگرانی که ممکن است طالبان قدرت را در کابل به‌دست گیرند، ترک کند. ... ولی وقتی که گروه توسط مرزبانان ایرانی شناسایی شدند یکی از مهاجران تیر خورد و ... شان را با آثاری از شکنجه و لت‌وکوب مرزبانان ایرانی نشان می‌دهند ولی می‌گویند که ...

واکنش ناجا به انتشار فیلم شکنجه مرزبانان ایرانی

yjcnews.ir/search/?q...ناجا+به+انتشار+فیلم+شکنجه+مرزبانان+ایرانی...
۲۴ تیر ۱۳۹۶ - واکنش ناجا به انتشار فیلم شکنجه مرزبانان ایرانی ... فیلم به اسارت درآمده و شکنجه می شود یک سرباز دولتی افغانستان است که توسط گروه طالبان در ...

توضیح «پلیس» درباره ویدئوی شکنجه سرباز ایرانی توسط ...

https://www.jamehnews.com/.../توضیح-پلیس-درباره-ویدئوی-شکنجه-سرباز-ایرانی...
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - توضیح «پلیس» درباره ویدئوی شکنجه سرباز ایرانی توسط افغان ها ... اسارت درآمده و شکنجه می‌شود یک سرباز دولتی افغانستان است که توسط گروه طالبان ... استتار سبز است و این در حالی است که رنگ لباس مرزبانان ایرانی خاکی است.

توضیحات پلیس درباره فیلم اسارت و شکنجه یک سرباز - کیهان

kayhan.ir/fa/news/.../توضیحات-پلیس-درباره-فیلم-اسارت-و-شکنجه-یک-سرباز
۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ... فیلمی در فضای مجازی که مدعی اسارت و شکنجه یک سرباز ایرانی توسط ... که توسط گروه طالبان در دی ماه سال 91 بازداشت شده و مورد شکنجه قرار گرفته بود. ... استتار سبز است و در صورتی که رنگ لباس مرزبانان ایرانی خاکی است.

واکنش ناجا به انتشار فیلم شکنجه مرزبانان ایرانی - خبر مهم

khabarmohem.com/.../واکنش-ناجا-به-انتشار-فیلم-شکنجه-مرزبانان-ایرانی-1278251...

۱۱ تیر ۱۳۹۶ - در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان شکنجه مرزبانان ایرانی، دفتر ... افغانستان است که در سال 91 توسط طالبان بازداشت و شکنجه شده است.

http://s9.picofile.com/content/images/download_button.gif

بازدید : 51 تاریخ : پنجشنبه 26 مرداد 1396 زمان : 17:38 نویسنده :
ارسال نظر برای این مطلب

صفحات سایت
تعداد صفحات : 313
آمار سایت
 • کل مطالب : 314
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 2
 • بازدید امروز : 22
 • باردید دیروز : 4
 • گوگل امروز : 5
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 42
 • بازدید ماه : 1321
 • بازدید سال : 3053
 • بازدید کلی : 7171
 • مطالب
  آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی